strona główna | redakcja | rejestr zmian | statystyka | pomoc | administracja  
Biuletyn Informacji Publicznej
   
   
Pomoc

Tematy pomocy:

  1. Redagujący autorzy
  2. Ostatnia modyfikacja pliku - kiedy?
  3. Problem z pobieraniem załączonych plików
  4. Wyszukiwanie na stronach
  5. Wyszukiwanie w załączonych dokumentach
  6. Maillista - subskrypcja aktualności
  7. Zapisywanie dokumentu na dysku - drukowanie

Redagujący autorzy:

W przypadku wątpliwości co do zawartości strony, kontakt do redagujących autorów znajdziesz na stronie redakcja


Ostatnia modyfikacja pliku - kiedy?

W tym celu kliknij na datę modyfikacji znajdujaca się pod treścią strony, zostaniesz przeniesiony do strony na której znajdziesz stosowną infomację.


Problem z pobieraniem załączonych plików:

W Microsoft Internet Explorer 4.01 jest błąd, który uniemożliwia automatyczne nadawanie nazwy pliku w okienku dialogowym.Nie ma na to rozwiązania. Błąd, który zahacza o ten mechanizm, jest także w Microsoft Internet Explorer 5.5, jednak da się go ominąć aktualizując przeglądarkę poprzez Service Pack 2 lub późniejszy.


Wyszukiwanie na stronach:

Aby w skuteczny sposób przeszukiwać dokumenty wpisz w wyszukiwarce dokumentów frazę nie zawierającą odmiany wyszukiwanego wyrazu, napewno zwiększy to szansę trafienia.


Wyszukiwanie w załączonych dokumentach:

Aby w skuteczny sposób przeszukiwać dokumenty wpisz w wyszukiwarce dokumentów frazę nie zawierającą odmiany wyszukiwanego wyrazu, wyszukiwarka radzi sobie w wielu przypadkach z odmianami, lecz to napewno zwiększy szansę trafienia.


Maillista - subskrypcja aktualności:

Aby zapisać się na listę mailową w której będziesz informowany o aktualnościach, komunikatach itp. wpisz w formularzu swój adres email, po kilku sekundach zostanie wysłany do Ciebie email z prośbą o potwierdzenie wpisu, kliknij na stosowny link i potwierdź wiarygodność. Dopóki tego nie zrobisz żadna informacja nie zostanie przesłana na Twoje konto mailowe.


Zapisywanie dokumentu na dysku - drukowanie:

Aby zapisać na dysku wyłącznie treść strony lub ją wydrukować użyj linku "wersja do druku" pod treścią strony, z poziomu otwartego okna będziesz mógł wygodnie wydrukować lub zapisać wybraną stronę, bez zbędnych dodatków.

 
. .
BIP - liczba wejść: 148363